Podporujeme iniciativu

Historie Nezabije

historie nezabije
Nacházíte se zde:  Úvod  » Akce  

Majklův memoriál

9. – 11. říjen 2015

Pozvánka v PDF

Akce se koná na paměť našeho nezapomenutelného kamaráda Majkla a zároveň i dalších našich členů a přátel, kteří již odešli do nebeského regimentu.

Akce bude probíhat na střelnici Karla Mareše ve Velvarech v sobotu 10. 10. 2015. Příjezd na střelnici nejlépe v pátek 9. 10. 2015 odpoledne, kdy započne registrace, která končí v sobotu v 8:15h. Zahájení střeleb je v 8:30h. Po dobu soutěže platí pro střelce prohibice!

Kategorie: revolver SA perkusní a nábojový, perkusní puška předovka, puška zadovka perkusní a nábojová, předovka křesadlová, pistole křesadlová a perkusní, puška opakovací LA a SA, opakovačka ráže 22 LA a SA(malorážka pouze pro mládež do 15 let, ženy a dívky každého věku a muže důchodce 65 let a více). Nabíjení libovolné, vojenské a civilní.

 

  • Zbraně odpovídající době osidlování Severoamerického kontinentu do roku 1899.
  • Mimo revolverů není dovolené přímé nabíjení z prachovnic, ale přes odměrku.
  • Mířidla klasická, ne s přibližovací optikou.
  • Povinná ochrana zraku!
  • Počet ran maximálně 50ks revolver, 60ks pušky, 60ks opakovačky včetně rezervy pro případný vložený závod a odmaštění.
  • Opakovačky pouze revolverové ráže!
  • Všechny zbraně pouze olověné střely!
  • Střílí se dle pravidel WI-CZ

 

Startovné činí 250 Kč/kategorie, každá další kategorie 100 Kč. Výše startovného není z vaší strany omezena, naopak počítáme s tím, že zaplatíte více, protože po odečtení nákladů poputuje výtěžek na kliniku pro transplantaci kostní dřeně.

Pro každou kategorii bude posledními výherci připraven malovaný terč. Střílí všichni střelci dané kategorie.

Z výsledků budou zvlášť vytaženy nejlepší puška vojenská a civilní, křesadlová mušketa vojenská a civilní, zadovka perkusní.

Ti, kteří chtějí podpořit tuto akci, ale nestřílejí, se mohou věnovat vojenskému výcviku, nebo pomoci se závodem.

DOBOVÉ ČI ASPOŇ STYLOVÉ OBLEČENÍ NUTNÉ! Kempování ve vlastních stanech v areálu střelnice s otevřeným ohništěm. K dispozici je též klubovna s kantýnou (něco k snědku, pivo, limo) a skvělým sociálním zázemím. V nouzi lze zde i přespat, ale nespoléhat na to. Parkoviště je též v areálu.

Další informace získáte u Bombajse.